cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Centrum konferencyjne w Katowicach

Izabela Jasińska 2019-05-14 0 komentarzy
Centrum konferencyjne w Katowicach

Każdy dbający o swoją firmę przedsiębiorca od czasu do czasu organizuje różnego rodzaju szkolenia i konferencje mające na celu rozwój zawodowy pracowników, a co za tym idzie, także i rozwój firmy. Każdy też stara się, aby zachować płynność działań w firmie i aby nie stracić wizerunku u klientów, dlatego szkolenia takie na ogół odbywają się poza firmą, często dość daleko od miejsca zamieszkania pracowników. Nic ich wówczas nie rozprasza i mogą oddać się wyłącznie zdobywaniu wiedzy. 

Aby organizacja takiej formy doskonalenia odniosła pożądany skutek, potrzebne jest do tego celu odpowiednie miejsce z pełnym wyposażeniem. Takie właśnie, mniejsze i większe pomieszczenia poleca centrum konferencyjne w Katowicach, które można znaleźć na stronie moniuszki7.pl. Jest to potężny gmach, w którym największa sala szkoleniowa ma ponad 100 m² powierzchni z takimi udogodnieniami jak:

  • klimatyzacja,
  • nagłośnienie,
  • projektor multimedialny,
  • ekran,
  • flipchart,
  • Internet WiFi

Jedynym mankamentem wydawałby się fakt, że centrum nie ma własnej bazy hotelowej, jednak dzięki temu, że jest ono umiejscowione w ścisłym centrum miasta, w odległości 30 m można znaleźć dwa dobre hotele. 

Centrum świadczy także pełne usługi cateringowe w bardzo atrakcyjnej cenie. Do dyspozycji kursantów jest kawiarnia Insomnia i sala cateringowa, w której można się napić czegoś gorącego lub chłodnego podczas przerw na kawę. Dostępny jest także serwis kanapkowy i dania obiadowe. 

Oferta centrum szkoleniowego jest bardzo bogata, gdyż jego priorytetem jest przede wszystkim zadowolenie najbardziej wymagających klientów. Nowi klienci otrzymują na powitanie promocyjną cenę za wynajem sal, płacąc jedynie połowę stałej ceny. Organizujący szkolenia, konferencje czy spotkania branżowe w miesiącach letnich także mogą liczyć na ciekawe promocje.

Skomentuj wpis