cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Czy w Kaliszu jest salon NC+?

Tadeusz Kwiatkowski 2019-07-19 0 komentarzy
Czy w Kaliszu jest salon NC+?

Dobry dostawca telewizji działa kompleksowo. Klient otrzymuje więc dostęp do wielu kanałów tematycznych, ale nie brakuje też oferty w kwestii technicznej. Dekodery, piloty i anteny to tylko podstawowe przedmioty, które także powinny być dostępne w salonie sprzedaży.

Salony platform cyfrowych znajdują się w całym kraju. Salon NC+ jest dostępny także w Kaliszu. Mieści się w Centrum Handlowym Amber, przy ulicy Górnośląskiej 82. Oferuje klientom zarówno usługi telewizji cyfrowej, jak i usługi montażu zestawu do odbioru telewizji satelitarnej oraz usługi serwisowe dla sprzętu, który uległ awarii lub podlega wymianie.

Klienci mogą wybierać spośród wielu pakietów powiązanych ze sobą tematycznie. Dużą popularnością cieszą się pakiety sportowe, wybierane zazwyczaj przez najzagorzalszych fanów różnych dyscyplin. Szczególnie piłka nożna w wydaniu europejskim jest silnie reprezentowana w każdym tygodniu.

Wraz z kupnem pakietu telewizji nc w Kaliszu klienci dostają możliwość śledzenia ulubionych programów w formacie 4K, który jest jeszcze bardziej szczegółowy od popularnego formatu HD. Dekodery są przystosowane do rozbudowy sieci Multiroom, co pozwala oglądać programy w różnych pomieszczeniach, niezależnie od siebie. Ogromnym plusem oglądania programów na prezentowanej platformie jest brak reklam w programach sportowych oraz filmach. 

Operator telewizyjny każdego miesiąca oferuje wiele promocji i zniżek. Oprócz telewizji, klienci w ofercie znajdą też możliwość skorzystania z telefonii i internetu w bardzo atrakcyjnych cenach.

Skomentuj wpis