cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Kawa dla pracowników firmy

Izabela Jasińska 2019-04-27 0 komentarzy
Kawa dla pracowników firmy

O niesłabnącej popularności kawy przesądzają jej właściwości. To napój o interesującej, złożonej kompozycji smakowej, przepięknym aromacie i energetyzującym działaniu. Poprawia sprawność intelektualną, koncentrację, kreatywność, pamięć i motywację. Pobudzające własności ma sam jej zapach. Rozchodząca się po pomieszczeniach woń świeżo zaparzonej kawy jest uwielbiana przez pracowników oraz klientów.

Jeśli chcesz, zapewnić swojemu zespołowi stały zastrzyk energii skorzystaj z opcji kawy do firmy i biura oferowanej przez palarnię kawy Speciality HAYB. Firma ma dopracowaną usługę dla biznesu i instytucji publicznych. Obejmuje ona:

- bezpłatny dowóz i instalację maszyny do kawy,

- natychmiastowy i fachowy serwis,

- nieodpłatne dostawy różnych gatunków kaw na terenie całej Polski,

- wsparcie w zakresie bieżącej obsługi automatu oraz wyboru gatunki kawy.

Palarnia HAYB Coffee wypracowała sobie renomę solidnej, odpowiedzialnej i zaangażowanej w obsługę swoich klientów. Jest wysoko oceniana za wysoką jakość kawy oraz korzystne warunki cenowe. Bazuje na produktach o sprawdzonym standardzie, od wyselekcjonowanych dostawców. Kawa o tak dobrych parametrach przyczyni się do poprawy efektywności, wydajności i jakości pracy. Jej walory docenią również goście i klienci, którym zostanie zaproponowana. Palarnia ma również w swojej ofercie efektownie opakowywane kawy do espresso i pod filtr, które można sprezentować partnerom biznesowym w ramach akcji promocyjnych i wizerunkowych. Doskonale pasują jako suwenir od firm kojarzących się z kreatywnością, dynamiką i skutecznością.

Skomentuj wpis