cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Lotnisko Pyrzowice - jaki parking najlepszy?

Konrad Kowalski 2019-05-22 0 komentarzy
Lotnisko Pyrzowice - jaki parking najlepszy?

Obecnie na rynku działa bardzo wielu usługodawców, którzy proponują różnego typu świadczenia, mające na celu ułatwienie podróżowania samolotami. Jako przykład mogą posłużyć strzeżone parkingi, na których można spokojnie zostawiać samochody na czas trwania nieobecności (od dnia wylotu do dnia przylotu). 

W przypadku Katowic popularny i sprawdzony jest parkingpyrzowicedarex.pl. Jest to parking Pyrzowice lotnisko, który oferuje swoim klientom kilka bardzo przydatnych usług:

  • Miejsca parkingowe: podstawową propozycją przygotowaną dla zainteresowanych jest profesjonalna baza parkingowa. Samochody ustawiane są na bezpiecznych miejscach, otrzymują swój numer i zaświadczenie o tym, iż zostały przekazane pod opiekę właścicieli parkingu. Cały teren jest monitorowany, co dodatkowo wzmacnia bezpieczeństwo.
  • Baza noclegowa: tuż przy parkingu znajduje się duży, przestronny i zadbany dom, w którym właściciele stworzyli komfortową bazę noclegową. Gdy zajdzie taka potrzeba, goście parkingu mogą zatrzymać się w jednym z pokoi. 
  • Transfery: możliwością, jaką dają właściciele firmy, są transfery klientów na lotnisko i z lotniska. Parking znajduje się jedynie dwieście metrów od samego lotniska, jednakże w grę wchodzi dowóz pod samo wejście, co bywa przydatne w przypadku posiadania większej ilości bagaży. Jeśli chodzi o odbiór z lotniska, właściciele proszą o telefon do nich w momencie, gdy klienci odbiorą już swoje bagaże i będą gotowi do opuszczenia lotniska (czasem bowiem czas oczekiwania na walizki jest dość długi).

Skomentuj wpis