cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Maszyny do waty cukrowej

Kamila Wysocka 2019-06-14 0 komentarzy
Maszyny do waty cukrowej

Wśród wielu urządzeń jarmarkowych, dzieci gromadziły się zawsze przy tych, które wydzielały charakterystyczny, słodki zapach. Dzięki temu w okolicach stoisk podających watę zawsze panował ścisk, a kolejka nigdy się nie zmniejszała, bez względu na cenę ostatecznego produktu. 

Dzisiaj wata cukrowa także gości na różnego rodzaju imprezach plenerowych i co najważniejsze w dalszym ciągu wydaje ten sam, słodki zapach, który dzieci i dorośli uwielbiają. Proces produkcyjny został jednak zdecydowanie usprawniony, a to dzięki urządzeniom, które można kupić między innymi w firmie Gastroprofit, która obsługuje wiele firm cateringowych, kawiarnie, restauracje i hotele. 

Prezentowana firma od lat dostarcza na rynek charakterystyczne urządzenia, które nie tylko skutecznie tworzą pyszną watę, ale także bardzo dobrze wpisują się w jarmarkowy klimat dzięki pastelowym kolorom wykończenia. Maszyny do waty cukrowej dostępne są w natychmiastowej sprzedaży w wielu specyfikacjach. Kilka z modeli to produkty do ustawienia na ladę. Wówczas prowadzona jest sprzedaż stacjonarna. Z kolei inne modele wyposażone są w kółka i stojaki, dzięki czemu w ramach jednej imprezy można przemieszczać się w dowolne miejsce. Do zestawów urządzeń dołączona jest oczywiście instrukcja, a także komplet akcesoriów, które umożliwiają produkcję waty. Jest to między innymi metalowa miarka dozująca, dzięki której można przygotować watę odpowiednich rozmiarów. Dzięki prostej obsłudze produkcja dużej waty nie powinna zająć więcej niż minutę. 

Skomentuj wpis