cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Panele akustyczne drewniane

Klaudia Czarnecka 2019-06-19 0 komentarzy
Panele akustyczne drewniane

Jak skutecznie wygłuszyć pomieszczenie? Na rynku jest wiele praktycznych rozwiązań, takich jak:

  • maty wygłuszające
  • podkłady akustyczne
  • piramidki akustyczne.

Nie da się jednak zaprzeczyć, że jednym z najpopularniejszych sposobów na zrobienie skutecznej izolacji wygłuszającej ściany w pomieszczeniu panele akustyczne drewniane. Ze specyfikacją takich paneli można zapoznać się na stronie obiekty.sassc.com.pl. Jest to strona znanego dystrybutora nowoczesnych i systemowych rozwzań obiektowych. Z pokaźnego asortymentu paneli akustycznych poleca on swoim klientom panele z kolekcji Akustik+ Slimline. W czym tego rodzaju produkt jest lepszy od innych podobnych rozwzań dostępnych na rynku? System Akustik+ Slimline ma kilka rozwiązań, które można dopasować do wybranej przestrzeni, np. sali konferencyjnej czy pomieszczenia, które chce się przeznaczyć na studio nagrań.

Panele stworzone zostały z myślą o wygłuszeniu ścian. Są one funkcjonalne i łatwe w montażu. Na życzenie inwestora rekomendowany dystrybutor może dostarczyć dowolną ilość paneli i zająć się ich montażem. W katalogu firmowym są produkty przeznaczone do montażu pionowego i poziomego. To jednak nie wszystko, panele mogą się też różnić rodzajem perforacji i kolorystyką. Klienci najczęściej wybierają kolory standardowe, producent oferuje dwa takie kolory, to biały i kolor jasnego drewna.

Podobnie jest z rodzajem perforacji na panelach. System Slimline wstępuje w sprzedaży w dwóch wariantach, w perforacji liniowej oraz otworowej. Tworzy to w pomieszczeniu dodatkowy walor dekoracyjny. Polecane panele są produktami bardzo wytrzymałymi i funkcjonalnymi. Bardzo łatwo jest je utrzymać w czystości.

Skomentuj wpis