cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Tornistry dla dzieci

Tadeusz Kwiatkowski 2019-06-11 0 komentarzy
Tornistry dla dzieci

Wybierając plecak dla dziecka, warto wziąć pod uwagę kilka czynników, wśród których powinna być odległość, jaką dziecko codziennie pokonuje do szkoły, a także to, czy idzie ono piechotą, czy część drogi pokonuje autobusem. Ważne są też preferencje dziecka dotyczące koloru i wzoru, aby używało go z przyjemnością. Dlatego warto, aby dziecko uczestniczyło w zakupie i samo określiło, jaki wzór najbardziej mu odpowiada.

Zamiast biegać z dzieckiem po sklepach, wygodniej jest usiąść z nim przed laptopem i zajrzeć na stronę iplecaki.pl należącą do wspaniale zaopatrzonego w różne plecaki sklepu internetowego, który oferuje też atrakcyjne ceny. Można tu znaleźć nie tylko wspaniale wyprofilowane plecaki marki Coolpack dla starszych dzieci i młodzieży, ale także tornistry dla dzieci młodszych wyposażone w mocne kółka, dzięki którym dziecko z łatwością wciągnie plecak do autobusu lub dociągnie do oddalonego od szkoły domu.

W zależności od płci dziecka można znaleźć nie tylko motywy związane z ulubionym postaciami z bajek, ale i zwierzęce, takie jak kotki, pieski czy konie, którymi na ogół zachwycają się młodsze dziewczynki, natomiast starsze z pewnością woleć będą różne wzory geometryczne lub kwiatowe. Dla chłopców odpowiednie będą nadruki z postaciami z filmów i kreskówek, a także motywy piłkarskie. Wszystkie tornistry wyposażone są także w szerokie ramiączka i wygodną, składaną rączkę do ciągnięcia. Wiele modeli można kupić w zestawach, w skład których wchodzą: piórnik, worek na kapcie, śniadaniówka i bidon.

Każdy z oferowanych tornistrów wykonany jest z doskonałej jakości, trwałych i wytrzymałych na uszkodzenie mechaniczne, a przy tym bezpiecznych dla dzieci materiałów. Na ogół mają one dwie komory główne, kieszenie boczne, stelaż, usztywniane dno, a także elementy odblaskowe.

Skomentuj wpis