cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Biała ławka ogrodowa

Aurelia Szczepańska 2020-08-12 0 komentarzy
Biała ławka ogrodowa

Popularna i ceniona na rynku marka TEAK MEBLE oferuje klientom niezwykle szeroki wybór ławek i mebli ogrodowych oraz balkonowych, które bez wątpienia spełnią oczekiwania, nawet najbardziej wymagającej osoby. W asortymencie sklepu internetowego dostępne są przepiękne ławki, charakteryzujące się wyjątkowymi zdobieniami, jak i oryginalnymi kolorami (m.in. można znaleźć ławkę czerwoną, zieloną oraz uniwersalną - szarą). Dużym zainteresowaniem wśród dotychczasowych klientów cieszy się dwuosobowa biała ławka ogrodowa o nazwie Lawenda, która wyróżnia się eleganckim i niezwykle precyzyjnym wykończeniem. Jest to propozycja dla wszystkich osób, które poszukują stylowych elementów architektury, będących jednocześnie dekoracją podwórka.

 Ławka ma 100 centymetrów długości, a więc pomieści dwie osoby dorosłe, a dodatkowo została wyposażona w profilowane oparcie w celu podniesienia komfortu użytkowania. Produkt wyróżnia się wysoką trwałością i odpornością na niesprzyjające warunki atmosferyczne, dzięki zastosowaniu skutecznych preparatów.

Co jeszcze można znaleźć w ofercie producenta mebli drewnianych?

Na uwagę zasługują także piękne i trwałe stoły, które można ustawić w kuchni lub jadalni, czy salonie. Oprócz podstawowego materiału, czyli drewna egzotycznego, podczas tworzenia mebli zastosowano oryginalny dodatek w postaci przyciemnianego szkła, które dodaje charakteru i wyróżnia stół pośród tradycyjnych ofert dostępnych w stacjonarnych sklepach. Sprzedawca proponuje stoły nawet do 5 metrów długości!

Skomentuj wpis