cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Gdzie nagrać zapowiedzi telefoniczne?

Krzysztof Kalinowski 2022-07-06 0 komentarzy
Gdzie nagrać zapowiedzi telefoniczne?

Treść takiego przekazu jest zwykle kwestią indywidualną każdej firmy. Ważne jest jednak, aby jakość nagrania była najwyższej jakości, a wypowiadane słowa zrozumiałe dla każdego, kto ich słucha. Taki efekt można osiągnąć, dysponując drogim, nowoczesnym oprogramowaniem do obróbki dźwięku. Inną, znacznie częściej wybieraną obecnie opcją jest skorzystanie z oferty profesjonalnego studio nagrań lektorskich

Druga możliwość daje spore pole do personalizacji. Zlecający może wybrać, jaki głos będzie reprezentował jego firmę w kontaktach z klientami. Bardzo często zdarza się, że wybór pada na lektora kobiecego. Czytane przez kobietę zapowiedzi telefoniczne uznawane są za bardziej przyjazne i pozytywnie nastrajające osoby oczekujące na połączenie. 

Obecnie istnieje również zapotrzebowanie na nagrania w językach obcych. Wiąże się to przede wszystkim z postępującym rozwojem gospodarczym oraz nawiązaniem relacji biznesowych z klientami i kontrahentami z różnych stron świata. Tego typu wymogi rynkowe dostrzegają od wielu lat pracownicy Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL. Dysponują rozbudowanym zapleczem głosów mówiących po polsku oraz obcokrajowców bądź native speakerów, którzy potrafią perfekcyjnie oddać narodowy akcent występujący w danym języku (nawet tak egzotycznym, jak chiński czy tajlandzki). 

Skomentuj wpis