cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Jakie rozwiązania oferuje marka KEI?

Elżbieta Mazurek 2022-12-23 0 komentarzy
Jakie rozwiązania oferuje marka KEI?

Prowadzenie internetowej działalności gospodarczej jest związane z koniecznością zarządzania serwisem online. Może on funkcjonować wyłącznie dzięki wykorzystaniu serwera, który będzie w stanie zmieścić różnego rodzaju pliki. Firma ze strony internetowej kei.pl oferuje klientom z całej Polski dedykowane serwery. Jest to konkurencyjne rozwiązanie wobec możliwości zakupu własnej infrastruktury. Opieka nad indywidualnym serwerem wymaga specjalistycznej wiedzy.

Zatrudnienie administratora może kosztować nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie. Pozostawienie spraw technicznych doświadczonym pracowników pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. W przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości dotyczących wyboru konkretnego pakietu warto skontaktować się bezpośrednio z biurem obsługi klienta. Marka KEIjest ceniona przez przedsiębiorców z różnych branż. Opinie na temat działalności można znaleźć w mediach społecznościowych oraz forach internetowych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że każdy z serwer podlega monitoringowi 24h/ 7 dni w tygodniu. Dzięki temu istnieje możliwość szybkiego eliminowania ewentualnych błędów, które mogą wpływać na działanie konkretnej strony internetowej.

Serwery z dedykowaną konfiguracją spełniają następujące funkcje:

  • backup 4 × 4,
  • możliwość instalacji serwera baz danych Percona,
  • opcja full page cache Magento2.

Wspomniane elementy dotyczą funkcjonowania serwera. Ułatwiają instalację poszczególnych aplikacji, które nie mogą działać przy wykorzystaniu najtańszych rozwiązań hostingowych dostępnych na polskim rynku. Dużym zainteresowaniem cieszą się rozwiązania umożliwiające funkcjonowanie skrzynki pocztowej. Pomaga to w gromadzeniu danych nawet z kilku lat.

Skomentuj wpis