cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Jakie szkolenie dla psa?

Klaudia Czarnecka 2019-04-28 0 komentarzy
Jakie szkolenie dla psa?

Szkolenia dla psów wywołują dyskusje wśród ich właścicieli. Niektórzy chętnie korzystają z tego typu szkoleń, inni natomiast uważają je za stratę czasu, a jeszcze inni nie do końca zdają sobie sprawę z tego, czym szkolenia dla psów są.

Wciąż wiele osób sądzi, że szkolenia dla czworonogów opierają się na nauce sztuczek. Nie jest to prawda. Szkolenia polegają głównie na budowaniu więzi pomiędzy właścicielem a psem, nauce podstawowych komend i odpowiedniego zachowania względem innych psów czy obcych osób. W przypadku psów upartych, problematycznych, profesjonalne szkolenie oraz konsultacja z behawiorystą może być jedynym wyjściem.

Osoby szukające profesjonalnego szkolenia dla psów we Wrocławiu mogą sprawdzić ofertę Positive Dog. Firma organizuje różnorodne kursy (również skierowane do właścicieli szczeniaków) oraz oferuje konsultacje z behawiorystą.

W ofercie znaleźć można terapię zachowań lękowych lub agresywnych, przeznaczoną dla właścicieli psów, które przejawiają napady lęku, gdy zostają same w domu, nie potrafią opanować emocji lub są agresywne.

Firma oferuje również kursy dla psów dorosłych oraz „psie przedszkole” dla szczeniaków, w ramach którego psy uczą się chodzenia na smyczy, reakcji na podstawowe komendy, skupiania uwagi, powstrzymywania nadmiernej ekscytacji czy uczestniczą w ćwiczeniach węchowych. Podczas kursu właściciele psów dowidzą się więcej o poprawnym wychowywaniu czworonoga oraz o tym, jak skutecznie pogłębiać więź z psem.

Poza tym firma prowadzi również różnego typu seminaria, warsztaty czy zajęcia dodatkowe, np. z tropienia.

Każdy właściciel psa powinien rozważyć skorzystanie z profesjonalnego szkolenia lub konsultacji ze specjalistą. Pozwoli to na lepsze zrozumienie potrzeb czworonoga.

Skomentuj wpis