cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Kancelaria adwokacka zajmująca się rozwodami - z jakiej pomocy korzystają mieszkańcy Katowic?

Tadeusz Kwiatkowski 2023-04-03 0 komentarzy
Kancelaria adwokacka zajmująca się rozwodami - z jakiej pomocy korzystają mieszkańcy Katowic?

Sprawy rozwodowe wiążą się z silnymi emocjami, które nigdy nie są dobrym doradcą. Nic więc dziwnego, że znaczna część osób korzysta ze wsparcia adwokatów specjalizujących się w rozwodach. Prawnicy uczestniczą w różnego rodzaju sporach i reprezentują klientów w trakcie rozpraw, co powoduje, że osobiste stawiennictwo na sali sądowej nie zawsze jest koniecznością. Kancelaria, z jaką można nawiązać współpracę, udostępnia informacje o ofercie na stronie gierczycka.pl.

Kontaktują się z nią osoby planujące oficjalne zakończenie związku na skutek konfliktów rodzinnych, różnic światopoglądowych, problemów finansowych, uzależnień partnera, niedopasowania charakterów lub długów, w jakie popadł. Przedstawiciele firmy mają wiedzę nie tylko na temat rozwodów. Kancelaria adwokacka w Katowicachświadczy też usługi koncentrujące się na mediacjach, podczas których poruszane są kwestie dotyczące zasad opieki nad dziećmi, miejsca ich zamieszkania po wyprowadzce jednego z rodziców oraz podziału wspólnego majątku.

Ostatnia kwestia jest związana z rozwodzącymi się parami, które w przeszłości nie podpisały intercyzy. Jest to dokument potwierdzający rozdzielność majątkową. Niejednokrotnie przyspiesza on rozprawy, ponieważ chroni przed walką o wspólne oszczędności, nieruchomości czy samochody. Prawnicy wyjaśniają, co zrobić, by zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania satysfakcjonującego wyroku i tłumaczą, jakie pytania mogą zostać zadane przez stronę przeciwną. Wysyłają też w imieniu klientów pozwy oraz odwołania i przesłuchują świadków.

Skomentuj wpis