cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Które firmy przewozowe z Krakowa realizują przeprowadzki za granicę?

Lena Borowska 2022-02-14 0 komentarzy
Które firmy przewozowe z Krakowa realizują przeprowadzki za granicę?

Wybór firmy przewozowej warto dobrze przemyśleć. Biorąc pod uwagę długość trasy do miejsca docelowego (czasami jest to nawet kilka tysięcy kilometrów) oraz fakt, że w bagażu znajdują się nierzadko przedmioty o sporej wartości, poleca się znaleźć realizatora dysponującego odpowiednią flotą pojazdów (zadaszonych, nowej generacji, z możliwością właściwego zabezpieczenia przewożonego dobytku).

Najwyższą jakość świadczeń oraz kompleksowe przeprowadzenie usług transportowych jest w stanie zapewnić Przeprowadzki Stachurski, przedstawiciel firm przewozowych z Krakowa. To działający od lat na polskim rynku wykonawca zleceń, operujący zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. W swojej pracy korzysta z dobrze zaopatrzonego zaplecza logistycznego. 

Kadrę firmy tworzy grupa doświadczonych, kompetentnych osób, dla których żadna prośba klienta, nawet błyskawiczna przeprowadzka do Hiszpanii, nie jest wyzwaniem. Do realizacji każdej usługi pochodzą indywidualnie, dzięki czemu zlecający ma pewność, że jego dobytek zostanie odpowiednio zabezpieczony na czas transportu i dojedzie na miejsce bez uszkodzeń czy jakichkolwiek braków.

Firma podejmuje się również przewozu wyposażenia biurowego. Zaprasza do kontaktu przedsiębiorców, którzy planują otworzenie filii swojego biznesu w innym mieście lub nawet poza granicami kraju. Pracownicy są w stanie przetransportować z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa dokumenty, dane osobowe czy dane wrażliwe, ze swojej strony dając gwarancję ich nieujawnienia.

Skomentuj wpis