cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Kurs na podesty ruchome Łódź

Błażej Wojciechowski 2020-12-28 0 komentarzy
Kurs na podesty ruchome Łódź

Firma JGL Logistics organizuje profesjonalne szkolenia dla operatorów pojazdów mechanicznych przeznaczonych do prac w magazynach, fabrykach itp. Jej kurs na podesty ruchome w Łodzi cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na wysokie standardy przygotowania do zawodu. Skorzystanie ze wsparcia firmy pozwala podnieść swoje kwalifikacje i odnaleźć się na rynku pracy. Oferowane kursy obejmują różne poziomy umiejętności.

 

Dwie kategorie uprawnień

Prowadzone przez firmę kursy dedykowane są osobom, które ukończyły 18 lat i mają aktualne badania lekarskie. Uczestnictwo w szkoleniu pozwala uzyskać uprawnienia z kategorii I P, zezwalające na obsługę następujących podestów ruchomych:

  • przejezdnych wolnobieżnych,
  • przewoźnych,
  • samojezdnych.

Ponadto szkolenia przygotowują do obsługi podestów ruchomych z kategorii II P:

  • wiszących,
  • masztowych,
  • stacjonarnych.

Zespół instruktorów tworzą doświadczeni i kompetentni wykładowcy, którzy w sposób przystępny przekazują swoją wiedzę i umiejętności. Prowadzony przez nich kurs na podesty ruchome umożliwia zdobycie wysokich kwalifikacji, gwarantujących bezpieczną eksploatację maszyn. Uzyskane pod koniec kursu uprawnienia wystawiane są przez Urząd Dozoru Technicznego i mają dożywotnią ważność.

Profesjonalnie przygotowane szkolenia i wykwalifikowani instruktorzy zapewniają późniejszy sukces na rynku pracy. Kursanci korzystający z oferty firmy mogą być pewni swoich umiejętności, wykonując zawodowe obowiązki w sposób bezpieczny i dokładny. Zaletą polecanych szkoleń są ponadto atrakcyjne ceny.

Skomentuj wpis