cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Lampy CFL - kto po nie sięga?

Izabela Jasińska 2022-05-24 0 komentarzy
Lampy CFL - kto po nie sięga?

Lampa CFL jest przeznaczona do tak zwanych growboxów. Odznacza się spiralnym kształtem, stanowi podstawę wielomiesięcznych upraw i sprawdza się w namiotach o różnej wielkości. Interesują się nią hodowcy rekreacyjni, poszukujący kompaktowych i wygodnych w użytkowaniu urządzeń, które zapewniają maksimum bezpieczeństwa roślinom. Nie nagrzewają się one nawet w przypadku wielogodzinnego świecenia, co chroni przed przegrzewaniem się konstrukcji. Zakres mocy opisywanych produktów waha się z reguły między 85W a 300W, a znaczna część z nich ma wbudowany układ zasilania. To energooszczędne wyroby, które nie wymagają posiadania dodatkowego zasilania.

Zakup lamp to opłacalna inwestycja, która szybko się zwraca. Gwarantują one odczuwalne oszczędności oraz mniejsze koszty związane z uprawą roślin. Ponadto lampy CFL nie są drogie, dlatego cieszą się rosnącą popularnością. Modele dostępne na rynku wpasowują się w różne potrzeby plantatorów, niezależnie od gatunku hodowanych roślin. Sprawdzają się także wśród początkujących pasjonatów, którzy chcą wykorzystywać je w domach, mieszkaniach lub szklarniach. Lampy te mają charakterystyczny kształt, a do poprawnego działania nie potrzebują dodatkowych sprzętów.

Są one do nabycia w przedsiębiorstwie GrowTent. Jest to zaufana firma zapewniająca zadowolenie z każdej transakcji, która proponuje sprzęty różnych typów o doskonałych parametrach wytrzymałościowych. Oferowane lampy nie wytwarzają wysokich temperatur i zapewniają intensywne światło. Do ich zalet zalicza się długą żywotność, nieskomplikowany montaż oraz możliwość wyboru spośród barwy zimnej, neutralnej i ciepłej. Sprawdzają się one na każdym etapie uprawy i powinny być umieszczane w bliskiej odległości od roślin.

Skomentuj wpis