cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Obsługa IT - Dla kogo?

Błażej Wojciechowski 2019-12-24 0 komentarzy
Obsługa IT - Dla kogo?

Szybko zachodzące zmiany oraz rosnące koszty związane z obsługą sprzętu komputerowego skłaniają coraz większą grupę przedsiębiorców do korzystania z usług zewnętrznych firm opiekujących się działami it. W takim przypadku posiadanie własnych działów informatycznych staje się zbędne, co w znacznym stopniu ogranicza koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa. 

Kluczowe znaczenie przy wyborze firmy zewnętrznej, świadczącej usługi obsługi it, ma fakt, jak szybko dany kontrahent jest w stanie zareagować na potrzeby klienta. O ile standardem jest kilkugodzinne oczekiwanie, o tyle w przypadki usług oferowanych przez firmę Wieża, taką reakcję można zapewnić już w ciągu godziny. To niezwykle szybkie działanie, które nie pozwoli na długi przestój w pracy.

Oferta prezentowanej firmy dotyczy głównie małych i średnich firm, które prowadzą swoją działalność w stolicy i jej okolicach. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby działania serwisowe były też prowadzone w formie zdalnej. Obsługa it w Warszawie ma za zadanie utrzymać w pełnej sprawności sprzęt komputerowy, ale też całą infrastrukturę, łącznie z serwerami. 

Stołeczna firma zapewnia klientom kompleksową obsługę w zakresie it. Oprócz działań serwisowych, jest to zakup komputerów oraz analiza potrzeb klienta pod tym względem. Użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjne oferty zakupowe oraz dostęp do nowości rynkowych. Bardzo popularna jest także usługa związana z zabezpieczeniem danych. Profesjonalny backup dla firm jest możliwy dzięki zaawansowanemu oprogramowaniu. 

Skomentuj wpis