cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Producent stoków narciarskich

Konrad Kowalski 2021-08-24 0 komentarzy
Producent stoków narciarskich

Zapotrzebowanie na sztuczne stoki narciarskie, otwarte praktycznie przez cały rok, to pomysł na warty przemyślenia biznes. Do jego realizacji jednak potrzebne są pewne inwestycje. Pierwszą z nich jest znalezienie i przygotowanie odpowiedniej przestrzeni. Niezbędny będzie tutaj zakup lub wynajem ziemi. Należy pamiętać, że tor zjazdu powinien być odpowiednio zróżnicowany, a jego powierzchnia powinna mieć kształt wzniesienia, z którego narciarze mogliby zjeżdżać. Konieczna jest również dbałość o takie kwestie, jak oświetlenie czy zabezpieczenie band oraz wyciąg.

Dobrym pomysłem jest zaopatrzenie biznesu w punkt, gdzie klienci będą mogli wypożyczyć sprzęt. Taka możliwość z pewnością dodatkowo zachęci do przyjazdu na stok o każdej porze, bez konieczności przywożenia ze sobą ciężkiego i nieporęcznego kompletu nart, kijków czy nawet ochronnego kombinezonu. 

Lista spraw związanych z otwarciem powyższego biznesu, jak widać, stale się rozrasta. Wsparciem i pomocą może w powyższym zakresie służyć doświadczony producent stoków narciarskich, który ogłasza się na stronie internetowej tubingsystem.eu. Podany link zawiera ofertę sprzedażową, z którą powinien zapoznać się każdy przyszły przedsiębiorca, planujący otwarcie toru do zjazdów. 

Wspomniany dostawca zaprasza do nawiązania dalszej współpracy i wyposażenia stoku w dodatkowe atrakcje, jak choćby zjazdy na dmuchanych, odpowiednio wyprofilowanych dętkach. Tego typu atrakcja to nie tylko wspaniała frajda dla dzieci, ale także możliwość przypomnienia sobie szalonych chwil z dzieciństwa dla ich rodziców, czy nawet dziadków.

Skomentuj wpis