cepr-szymbark.pl to nie tylko blog... To Twoje miejsce na reklamę!

Przeczytaj o naszych autorach

Transport towarów – kogo wybrać?

Dominik Wysocki 2022-04-27 0 komentarzy
Transport towarów – kogo wybrać?

Renomowana firma przewozowa Important Cargo Traffic oferuje kompleksowe usługi transportowe dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Warto dodać, że podmiot jest przygotowany na współpracę z jednostkami badawczymi, uniwersytetami i innymi placówkami, które chcą bezpiecznie przewieźć materiały biologiczne. Transport towarów obejmuje teren Polski, Europy oraz niektórych krajów Azji (Arabia Saudyjska, Chiny, Indie, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turkmenistan, Kazachstan, Mongolia, Japonia).

Przedsiębiorstwo ma rozbudowaną flotę pojazdów oraz kontenery dostosowane do przewozu najróżniejszych ładunków, również ponadgabarytowych. Poza tym firma transportuje artykuły żywnościowe, maszyny przemysłowe, części urządzeń, duże elementy konstrukcyjne do statków, samolotów, towary akcyzowe, dzieła sztuki, leki, wyroby medyczne, rozmaite środki chemiczne. Kierowcy mają duże doświadczenie, dobrze znają trasy i wiedzą, w jaki sposób poprawnie zabezpieczyć każdy ładunek. Posiadają również wszelkie niezbędne zezwolenia oraz specjalny karnet ATA, który znacząco skraca czas odprawy celnej, a to jest kluczowe w przypadku przewozu towarów z krótszą datą przydatności do użytku.

Należy podkreślić, że poza samym transportem firma oferuje również pomoc w dopełnieniu formalności w urzędzie celnym, co z pewnością ucieszy wielu przedsiębiorców. Warto wybrać sprawdzone przedsiębiorstwo, które cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży.

Skomentuj wpis